Potřebujete se individuálně zlepšit v konkrétní dovednosti? Chcete si zatrénovat se svojí skupinou či celým týmem? Hledáte vhodné parťáky pro skupinový trénink?

Prohlédněte si naši širokou nabídku tréninkových programů, ze kterých si určitě vyberete. A pokud náhodou ne, neváhejte nás kontaktovat a rádi Vám připravíme náplň přesně podle Vašich představ.

Hokej je kolektivní sport. Kamarádi a soutěžení jsou hnacím motorem každého tréninku. Konkurenční prostředí je jedním z hlavních předpokladů výkonnostního vzestupu. V naší škole Vám nabízíme unikátní možnost vytvořit si vlastní tréninkovou skupinu a absolvovat s ní libovolně zaměřený trénink.

INDIVIDUÁLNÍ TRÉNINK NA LEDĚ

  • tzv. jeden na jednoho - jeden trenér na jednoho hráče
  • zaměření dle individuálních potřeb či přání hráče

Při individuálním tréninku dovedností klademe důraz na správné provedení a opravujeme případné chyby. Hokej je hra velmi náročná na koordinaci pohybů s nekonečným množstvím herních situací. Nácvik dovedností proto provádíme v rychlosti. Považujeme za důležité, aby i při individuálním tréninku hráči trénovali dovednosti s překážkami, které simulují zápasové situace.

SKUPINOVÝ TRÉNINK NA LEDĚ

  • trénink skupiny nebo celého týmu, jeden trenér na max. 6 hráčů
  • zaměření dle potřeb nebo požadavků hráčů

Hokej je kolektivní sport. Trénink ve skupině  proto považujeme za nejefektivnější. Hráči soupeří mezi sebou a vzájemně se motivují k co nejlepším výkonům. Trénink je pro ně mnohem zábavnější. Zároveň je ale díky malému počtu svěřenců zachován princip co největší intenzity a individuálního přístupu.

TRÉNINKOVÉ KEMPY

  • jednodenní, víkendové či vícedenní kempy pro všechny nebo pro vybrané věkové kategorie
  • zaměření dle uvážení trenérů, dle potřeb výběru hráčů do Czech Vikings týmu (tryout), nebo dle věkového zastoupení hráčů atd.

Náš zavedený nedělní Czech Vikings kemp je realizací našich představ o ideálním tréninkovém dni - intenzivní hodina ledu, pak off-ice příprava zaměřená na kompenzaci svalových disbalancí a na rozvoj agility a dynamiky, potom chvíli pauza na nabrání energie a na závěr další hodina tréninku na ledě.

Na kempech se potkají hráči z různých oddílů, takže si mohou vyzkoušet, jak jsou na tom v porovnání s jinými, ale taky si užít spoustu nevšední srandy v novém kolektivu.

 

SUCHÁ PŘÍPRAVA

Stále více rodičů si naštěstí uvědomuje, že jednostranná sportovní zátěž je pro zdravý tělesný i mentální vývoj hráče nebezpečná. Vlastní tělocvična MB Gym v blízkosti stanice metra Rajská zahrada, ale i velmi pěkné zázemí sportovišť v Neratovicích nám umožňují  nabídnout hráčům bohatý program i na suchu.

Potřebujete zesílit, zrychlit, zlepšit koordinaci? Jste v rekonvalescenci po zranění? Všichni hráči potřebují pro zdraví vývoj a prevenci zranění také kompenzační cvičení.

Neváhejte a kontaktujte nás, rádi Vám připravíme program na míru.

Program

Go to top